BDE
Odkurzacz ręczny BLACK&DECKER BHHV520JF
366,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Pojemność baterii | 2 Ah |
| Czas pracy | 15 min |
| Rodzaj baterii | Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH) |
| Źródło zasilania | Bateria |
Wydajność
| Poziom hałasu | 72 dB |
| Rodzaj czyszczenia | Suche i mokre |
| Regulacja mocy | Tak |
Zawartość opakowania
| Akumulator | Tak |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Montaż szczoteczki ssącej | Nie |
| Szczelinówka | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ładowarka | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1,2 kg |
| Wysokość produktu | 400 mm |
| Głębokość produktu | 165 mm |
| Szerokość produktu | 203 mm |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Szary |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Pojemnik na kurz |
Ergonomia
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].