BDE
Odkurzacz samochodowy 12V NVB12AVA BLACK&DECKER
99,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czerwony |
| Kolor produktu | Szary |
| Pojemność dla brudu suchego | 0,37 l |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 12 V |
| Źródło zasilania | DC |
| Maks. moc ssania | 9 AW |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 985 g |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. |
Zawartość opakowania
| Szczotka | Tak |
| Końcówka do tapicerki w zestawie | Tak |
Wydajność
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Filtracja |
| Poziom hałasu | 78 dB |
| Nadmuch | 687 l/min |
Ergonomia
| Długość przewodu | 5 m |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].