NUM
Odkurzacz workowy do zanieczyszczeń suchych Numatic HVR160 Henry 902398 620W czerwony (OUTLET)
879,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ergonomia
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Długość przewodu | 10 m |
| Mocowanie / ułatwienie przechowywania | Tak |
Konstrukcja
| Tworzywo tuby | Stal nierdzewna |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Worek na kurz |
| Ilość pyłu | 6 l |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Odkurzacz bębnowy |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
Wydajność
| Właściwe wykorzystanie | Dom |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Filtracja |
| Poziom hałasu | 72 dB |
| Filtr ochrony silnika | Tak |
| Promień działania | 13,25 m |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan |
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 315 mm |
| Waga produktu | 6,9 kg |
| Głębokość produktu | 340 mm |
| Wysokość produktu | 345 mm |
Moc
| Roczne zużycie energii | 27,9 kWh |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Maksymalna moc wejściowa | 620 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].