BOS
Okap BOSCH DUL63CC50 (OUTLET)
695,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Skala efektywności energetycznej | A + do F |
| Klasa wydajności energetycznej | D |
| Roczne zużycie energii | 93,3 kWh |
| Moc silnika | 138 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Obciążenie | 146 W |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Wysokość produktu | 150 mm |
| Głębokość produktu | 482 mm |
Konstrukcja
| Silnik dołączony | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Długość przewodu | 1,45 m |
| Model | Naścienny |
| Średnica przyłącza odprowadzającego dym | 12 cm |
| Ilość silników | 1 |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 650 mm |
| Szerokość opakowania | 650 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 15 kg |
| Wysokość opakowania | 270 mm |
Wydajność
| Klasa wydajności świecenia | E |
| Przepływ powietrza (niska prędkość) | 175 m³/h |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 72 dB |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 56 dB |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | E |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego | C |
| Maksymalna moc wyciągu | 350 m³/h |
| Ilość prędkości | 3 |
| Poziom hałasu | 72 dB |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
Oświetlenie
| Liczba żarówek | 2 szt. |
| Lampy | 4 W |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Oświetlenie | 45 lx |
| Skuteczność świetlna (LE) | 11 lux/W |
Filtrowanie
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium |
Pozostałe funkcje
| Sprawność dynamiczna płynów (FDE) | 8,7 |
| Skuteczność filtrowania tłuszczu (GFE) | 75,1% |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].