SIM
Okap do zabudowy Siemens LB 75565 (379,3 m3/h; 730mm; kolor stalowy) (WYPRZEDAŻ)
1 263,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Rodzaj żarówki | LED |
| Certyfikaty | CE, VDE |
| Lampy | 2,15 W |
| Model | Wbudowany |
| Liczba żarówek | 2 szt. |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Pozycja oświetlenia | Boczne |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Długość przewodu | 1,3 m |
| Oświetlenie | 438 lx |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Średnica przyłącza odprowadzającego dym | 15 cm |
Wydajność
| Ilość prędkości | 3 |
| Minimalna odległość od płyty gazowej | 65 cm |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | D |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego | C |
| Minimalna odległość od płyty elektrycznej | 65 cm |
| Poziom hałasu (intensywne prędkości) | 68 dB |
| Prędkość w trybie intensywnym | Tak |
| Maksymalna moc wyciągu | 610 m³/h |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 38 dB |
| Maksymalna moc recyrkulacji | 270 m³/h |
| Klasa wydajności świecenia | A |
| Poziom hałasu | 56 dB |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 9 kg |
| Wysokość przedziału instalacji | 25,5 cm |
| Szerokość produktu | 730 mm |
| Głębokość przedziału instalacji | 35 cm |
| Wysokość produktu | 255 mm |
| Głębokość produktu | 380 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 70 cm |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Obciążenie | 206 W |
| Moc silnika | 200 W |
| Roczne zużycie energii | 79,5 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | C |
| Prąd | 10 A |
Filtrowanie
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium |
| Filtr odporny na zmywanie w zmywarce | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].