AMI
Okap podszafkowy AMICA OSC5112W (OUTLET)
303,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Długość przewodu | 2,2 m |
| Średnica przyłącza odprowadzającego dym | 12 cm |
| Kolor produktu | Biały |
Oświetlenie
| Rodzaj żarówki | Halogen |
| Skuteczność świetlna (LE) | 15 lux/W |
Moc
| Obciążenie | 118 W |
| Roczne zużycie energii | 41,4 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej | C |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | D |
Wydajność
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 53 dB |
| Maksymalna moc wyciągu | 184 m³/h |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowy |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | E |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego | D |
| Minimalna odległość od płyty gazowej | 65 cm |
| Klasa wydajności świecenia | D |
| Minimalna odległość od płyty elektrycznej | 65 cm |
| Przepływ powietrza (niska prędkość) | 105 m³/h |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 63 dB |
| Ilość prędkości | 3 |
Filtrowanie
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium |
| Liczba filtrów | 1 szt. |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 505 mm |
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Waga produktu | 4,5 kg |
Pozostałe funkcje
| Sprawność dynamiczna płynów (FDE) | 8,5 |
| Skuteczność filtrowania tłuszczu (GFE) | 67,5% |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].