MA2
Okap podszafkowy do zabudowy MAAN Ares M 60 czarny (OUTLET)
623,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Model | Okap podszafkowy do zabudowy |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Materiał obudowy | Stal |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Pozycja oświetlenia | Przednie |
| Liczba żarówek | 1 szt. |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium |
| Silnik dołączony | Tak |
| Lampy | 5 W |
Wydajność
| Ilość prędkości | 3 |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 65 dB |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
| Maksymalna moc wyciągu | 570 m³/h |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 47 dB |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Ilość | 1 |
| Instrukcja obsługi | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Głębokość produktu | 289 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych. |
| Ostrzeżenia | Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem. |
| Ostrzeżenia | Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji. |
Moc
| Roczne zużycie energii | 52 kWh |
| Klasa efektywności oświetlenia | A |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | B |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | B |
| Skala efektywności energetycznej | A +++ do D |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].