ONR
ONKRON N2L-B Uchwyt sufitowy obrotowo-pochylny do ekranu 32"-80" maks 68 kg czarny
336,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Montaż
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 200 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 400 |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 300 |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 300 |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 100 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 300 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 200 |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 200 |
| Maksymalna wielkość ekranu | 2,03 m (80") |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 400 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 100 |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 300 |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 400 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 500 x 200 |
| Interfejs do montażu panelu | 500 x 400 |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 200 mm |
| Maksymalny udźwig | 68,2 kg |
| Minimalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Maksymalny uchwyt VESA | 600 x 400 mm |
| Typ mocowania | Sufit |
| Minimalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 705 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,6 kg |
| Głębokość opakowania | 233 mm |
| Wysokość opakowania | 73 mm |
| Ilość w opakowaniu | 1 par(y) |
Ergonomia
| Model | Pełny ruch |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 15° |
| Regulacja wysokości | 2,39 m |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Obracanie | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Kąt obrotu | 60° |
| Maksymalna odległość do pułapu | 3,1 m |
| Obrotowe | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
Zawartość opakowania
| Zestaw do montażu | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora. |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | SPCC |
| Materiał obudowy | Stal zimnowalcowana |
Cechy
| Minimalna odległość od sufitu | 71,7 cm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].