ONR
ONKRON TS1552E Mobilny stojak obrotowo-nachylny do ekranu 43"-75" maks 70 kg czarny
1 559,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Zawiera klucz szesnastkowy | Tak |
| Liczba kluczy sześciokątnych nie została uwzględniona | 1 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
Montaż
| Maksymalna pojemność wagowa (na wyświetlacz) | 65 kg |
| Maksymalna wielkość ekranu | 190,5 cm (75") |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 200 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 300 |
| Interfejs do montażu panelu | 500 x 400 |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 100 |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 400 |
| Maksymalny udźwig | 70 kg |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 400 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 500 x 200 |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 300 |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 200 |
| Maksymalny uchwyt VESA | 600 x 400 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 300 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 400 mm |
| Minimalna wielkość ekranu | 109,2 cm (43") |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 300 mm |
| Typ mocowania | Podłoga |
| Minimalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 25,4 kg |
| Szerokość opakowania | 970 mm |
| Głębokość opakowania | 570 mm |
| Wysokość opakowania | 240 mm |
Ergonomia
| Zakres kąta nachylenia | -10 - 5° |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Prędkość podnoszenia | 21 mm/s |
| Kąt obrotu | 90° |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Koła | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Typ regulacji wysokości | Prąd elektryczny |
| Blokada kół | Tak |
| Obracanie | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 950 - 1600 mm |
| Wbudowana półka | Tak |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | SPCC |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu. |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. |
Szczegóły techniczne
| Orientacja | Krajobraz/Portret |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].