ONR
ONKRON TS2811E Mobilny stojak do ekranu 50”-120” maks 125 kg czarny
2 600,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Montaż
| Maksymalna wielkość ekranu | 3,05 m (120") |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 200 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 300 |
| Interfejs do montażu panelu | 800 x 400 |
| Interfejs do montażu panelu | 700 x 500 |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 400 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 100 |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 400 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 300 |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 200 |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 800 x 500 |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 400 |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 200 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 800 x 200 |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 300 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 300 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 700 x 400 |
| Interfejs do montażu panelu | 500 x 200 |
| Interfejs do montażu panelu | 900 x 400 |
| Interfejs do montażu panelu | 500 x 400 |
| Interfejs do montażu panelu | 900 x 600 |
| Interfejs do montażu panelu | 900 x 800 |
| Typ mocowania | Podłoga |
| Maksymalna pojemność wagowa (na wyświetlacz) | 120 kg |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Maksymalny uchwyt VESA | 900 x 800 mm |
| Minimalna wielkość ekranu | 127 cm (50") |
| Minimalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Maksymalny udźwig | 125 kg |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 620 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 49 kg |
| Szerokość opakowania | 1140 mm |
| Wysokość opakowania | 265 mm |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | SPCC |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Liczba kluczy sześciokątnych nie została uwzględniona | 1 |
| Zawiera klucz szesnastkowy | Tak |
Ergonomia
| Regulacja wysokości | Tak |
| Prędkość podnoszenia | 24 mm/s |
| Wbudowana półka | Tak |
| Blokada kół | Tak |
| Typ regulacji wysokości | Prąd elektryczny |
| Zakres regulacji wysokości | 910 - 1560 mm |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Koła | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. |
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu. |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].