ADL
Osuszacz powietrza CAMRY CR 7851
570,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Cicha praca | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Koła transportowe | Tak |
| Wstępny filtr | Tak |
| Tempo oczyszczania powietrza | 120 m³/h |
| Funkcja oczyszczania powietrza | Tak |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Liczba prędkości wentylatora | 2 |
| Nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do | 60 m² |
| Kolor produktu | Biały |
| Ilość trybów | 4 |
| Wskaźnik pełnego zbiornika wody | Tak |
| Automatyczne odszranianie | Tak |
| Zalecany zakres temperatur podczas eksploatacji | 5 - 32 °C |
| Filtr powietrza | Węglowy |
| Zdolność osuszania (max) | 10 l/24h |
| Pojemność zbiornika na wodę | 2,2 l |
| Czynnik chłodzący | R290 |
| Czujnik wilgotności | Tak |
| Poziom hałasu | 45 dB |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 480 mm |
| Szerokość produktu | 280 mm |
| Waga produktu | 8,8 kg |
| Głębokość produktu | 240 mm |
Moc
| Moc maksymalna | 245 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 200 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
Zawartość opakowania
| Akcesoria w zestawie | Wąż spustowy |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Zachowaj ostrożność podczas przenoszenia i instalacji osuszacza, aby uniknąć uszkodzeń. |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z gazem chłodniczym, może być szkodliwy dla zdrowia. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować ani próbować naprawiać urządzenia samodzielnie. |
Wyświetlacz
| Wbudowany wyświetlacz | LCD |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].