ADL
Osuszacz powietrza CAMRY CR 7903
272,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Wskaźnik pełnego zbiornika wody | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,5 l |
| Odpowiedni dla pomieszczeń o powierzchni do | 30 m³ |
| Kolor produktu | Biały |
Moc
| Pobór mocy | 100 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 2,05 kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Zachowaj ostrożność podczas przenoszenia i instalacji osuszacza, aby uniknąć uszkodzeń. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować ani próbować naprawiać urządzenia samodzielnie. |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z gazem chłodniczym, może być szkodliwy dla zdrowia. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].