BLA
Osuszacz powietrza z funkcją oczyszczania Blaupunkt Adh701
1 233,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Filtr powietrza | Tak |
| Cicha praca | Tak |
| Wskaźnik pełnego zbiornika wody | Tak |
| Moc | 350 W |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Poziom hałasu | 47 dB |
| Kolor produktu | Biały |
| Koła transportowe | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Zdolność osuszania (max) | 20 l/24h |
| Pojemność zbiornika na wodę | 5,5 l |
| Czynnik chłodzący | Płynny |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 330 mm |
| Wysokość produktu | 580 mm |
| Głębokość produktu | 280 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować ani próbować naprawiać urządzenia samodzielnie. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Zachowaj ostrożność podczas przenoszenia i instalacji osuszacza, aby uniknąć uszkodzeń. |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z gazem chłodniczym, może być szkodliwy dla zdrowia. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].