ANR
Panel solarny Anker 531 200W
2 656,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać w ekstremalnych warunkach pogodowych. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z oczami i skórą. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie litowe, które należy odpowiednio utylizować. |
Cechy
| Wodoodporny | Tak |
| Długość kabla | 3 m |
| Typ komórek solarnych | Monokryształowy silikon |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Typ instalacji | Do ziemi |
| Kolor produktu | Czarny |
| Regulacja pochylenia | Tak |
Moc
| Napięcie wyjściowe (max) | 48 V |
| Napięcie otwartego obwodu (STC) | 57,6 V |
| Moc znamionowa | 200 W |
| Prąd | 4,17 A |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 9,23 kg |
| Szerokość po rozłożeniu | 2,13 m |
| Wysokość po rozłożeniu | 2 cm |
| Głębokość po rozłożeniu | 60,2 cm |
| Szerokość po złożeniu | 57 cm |
| Głębokość po złożeniu | 60,2 cm |
| Wysokość po złożeniu | 6 cm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].