PON
POWERNEED SKŁADANY PANEL SOLARNY Z POWER BANKIEM PV 9W 20000MAH LI-POLY 2X USB 2A CZARNY ES20000B
279,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Najlepsze zastosowania | Podróżowanie z plecakiem, Kemping, Wędrówki |
| Kolor produktu | Czarny |
| Czujnik zmierzchu | Nie |
| Ilość portów USB | 2 |
| Wodoodporny | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 39 mm |
| Szerokość produktu | 156 mm |
| Waga produktu | 370 g |
| Głębokość produktu | 83 mm |
Moc
| Prąd wyjściowy portu USB | 2 A |
| Moc znamionowa | 9 W |
| Napięcie wyjściowe portu USB | 5 V |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać w ekstremalnych warunkach pogodowych. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie litowe, które należy odpowiednio utylizować. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z oczami i skórą. |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 420 g |
| Wysokość opakowania | 39 mm |
| Szerokość opakowania | 190 mm |
| Głębokość opakowania | 83 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].