ANR
Panel solarny Anker 625 100W
1 597,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Głębokość po rozłożeniu | 4,5 cm |
| Szerokość produktu | 1446 mm |
| Szerokość po rozłożeniu | 144,6 cm |
| Wysokość produktu | 525 mm |
| Waga produktu | 5 kg |
| Głębokość po złożeniu | 8,5 cm |
| Szerokość po złożeniu | 52,5 cm |
| Głębokość produktu | 45 mm |
| Wysokość po złożeniu | 47 cm |
| Wysokość po rozłożeniu | 52,5 cm |
Moc
| Napięcie wyjściowe portu USB | 5 V |
| Prąd wyjściowy portu USB | 3 A |
| Moc znamionowa | 100 W |
| Napięcie panelu solarnego | 26.5 V |
| Zasilanie panelu słonecznego | 3770 mA |
Cechy
| Wodoodporny | Tak |
| Możliwość sztaplowania | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Connector type | Anderson + DC |
| Typ instalacji | Do ziemi |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wydajność komórkowa | 23% |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 60 °C |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie litowe, które należy odpowiednio utylizować. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z oczami i skórą. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w ekstremalnych warunkach pogodowych. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].