ANR
Panel solarny Anker Solix PS200 200W (OUTLET)
1 918,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Wodoodporny | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | 30 - 80° |
| Typ komórek solarnych | Monokryształowy silikon |
| Możliwość sztaplowania | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Typ instalacji | Do ziemi |
Waga i rozmiary
| Wysokość po złożeniu | 6 cm |
| Szerokość po złożeniu | 57 cm |
| Wysokość po rozłożeniu | 2 cm |
| Głębokość po złożeniu | 60,2 cm |
| Głębokość po rozłożeniu | 2,13 m |
| Szerokość po rozłożeniu | 60,2 cm |
| Waga produktu | 9,23 kg |
Moc
| Moc znamionowa | 200 W |
| Napięcie panelu solarnego | 48 V |
| Zasilanie panelu słonecznego | 4,17 mA |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].