LAE
PATCHCORD KAT.6 FTP 1M NIEBIESKI FLUKE PASSED LANBERG 10-PACK
33,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Złącze 2 | Męska |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Długość kabla | 1 m |
| Realna szybkość przesyłania danych | 10000 Mbit/s |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Rozmiar przewodu AWG | 26 |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Standard kabla | Cat6 |
| Materiał przewodzący | Aluminium miedziane (CCA) |
| Złącze 1 | Męska |
| Częstotliwość | 250 MHz |
Waga i rozmiary
| Średnica zewnętrzna | 5,4 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].