BTA
Pistolet wiatrówka BERETTA ELITE II (Okulary+śrut) (WYPRZEDAŻ)
223,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Bezpiecznie przechowywać amunicję, unikając kontaktu z otwartym ogniem. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie celuj w ludzi ani zwierzęta. |
Szczegóły techniczne
| Typ wiatrówki | CO2 Power |
| Energia wylotowa | 2,8 J |
| Gwintowana lufa | Tak |
| Rodzaj śrutu | Kulka stalowa 4,46 mm BB's |
| Łoże | Drewniane |
| Kaliber | 4,5 mm |
| Rodzaj lufy | Gwintowana |
| Tryb strzelania | Double Action |
| Szyna | 22 mm |
| Bezpiecznik | Manualny |
| Maksymalna prędkość | 125 m/s |
| (cdm) Liczba pocisków | 18 |
Waga i rozmiary
| Długość produktu | 215 mm |
| Waga produktu | 686 g |
| Długość (cm) | 12,3 cm (lufy) |
Kolor
| Kolor produktu | Czarny |
Materiał
| Materiały | Polimer |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].