AKP
Płyta ceramiczna AKPO PKA 30 601 czarna
679,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Przewody | 3 x 1,5 mm2 |
| Cechy | Przewód dostępny osobno |
Wydajność
| Liczba jednocześnie używanych naczyń/garnków | 2 |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240/ 380 - 415 V |
| Przyłącza (prąd) | 2200 W |
Konstrukcja
| Kształt palnika do gotowania na wolnym ogniu/strefy gotowania | Okrągły |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Kształt zwykłego palnika/strefy gotowania | Okrągły |
| Liczba płytek elektrycznych | 2 stref(y) |
| Rodzaj płyty grzejnej | Ceramiczna |
| Liczba palników/stref gotowania | 2 strefy |
| Kolor produktu | Czarny |
Ergonomia
| Wskaźnik ciepła | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Pozycja panelu sterowania | Górna przednia strona |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Szerokość produktu | 300 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 26 cm |
| Głębokość produktu | 520 mm |
| Wysokość przedziału instalacji | 4,4 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 48 cm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi i wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa. |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiać włączonego urządzenia bez nadzoru. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu wodą z elementami elektrycznymi i przewodami. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].