AKP
Płyta ceramiczna AKPO PKA 58 008/2 czarna
879,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba płytek elektrycznych | 4 stref(y) |
| Rozmiar szerokości płyty | 58 cm |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
Moc
| Przyłącza (prąd) | 380 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc maksymalna | 6500 W |
Ergonomia
| Pozycja panelu sterowania | Front / Top front |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 580 mm |
Wydajność
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Elastyczna strefa gotowania | Nie |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiać włączonego urządzenia bez nadzoru. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu wodą z elementami elektrycznymi i przewodami. |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi i wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].