AKP
Płyta indukcyjna AKPO PIA 6802 BIAŁA - 2 pola
1 654,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ergonomia
| Podtrzymywanie ciepła | Tak |
| Funkcja Booster | Tak |
| Wskaźnik ciepła | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
Konstrukcja
| Kształt strefy gotowania 1 | Prostokątny |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Prąd elektryczny |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta indukcyjna strefowa |
| Liczba palników/stref gotowania | 2 strefy |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Prąd elektryczny |
| Kolor produktu | Biały |
| Liczba płytek elektrycznych | 2 stref(y) |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 300 mm |
| Głębokość produktu | 570 mm |
| Wysokość produktu | 59 mm |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 230 - 400 V |
| Przyłącza (prąd) | 3600 W |
Wydajność
| Funkcja zwiększenia | Tak |
| Liczba jednocześnie używanych naczyń/garnków | 2 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].