BOS
Płyta ceramiczna BOSCH PKN675DP1D (4 pola grzejne; kolor czarny) (OUTLET)
1 838,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Strefa gotowania 4 kształt | Okrągły |
| Kształt strefy gotowania 1 | Okrągły |
| Strefa gotowania 3 kształt | Okrągły |
| Wielkość strefy gotowania 1 (SxG) | 170 x 265 mm |
| Kształt strefy gotowania 2 | Okrągły |
| Wzmocnienie strefy gotowania 1 | 2600 W |
| Rodzaj płyty grzejnej | Ceramiczna |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Typ górnej powierzchni | Szkło ceramiczne |
| Liczba jednocześnie używanych stref grzewczych | 4 |
| Liczba płytek elektrycznych | 4 stref(y) |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 3 | 145 mm |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Lewy przód |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 1700 W |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ palnika/strefy grzewczej 4 | Duży |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Prąd elektryczny |
| Liczba palników | 0 stref(y) |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 3 | Prawy tył |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 4 | 145 \ 210 mm |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Kolor ramy | Stal nierdzewna |
| Moc palnika/strefy grzewczej 4 | 1200 \ 2200 |
| Typ palnika/strefy grzewczej 3 | Wrzenie |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 4 | Prąd elektryczny |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Lewy tylny |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Prąd elektryczny |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 1200 W |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 2000 W |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 4 | Prawy przód |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3 | Prąd elektryczny |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Regularny |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 2 | 180 mm |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Duży |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 100 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,1 kg |
| Głębokość opakowania | 590 mm |
| Szerokość opakowania | 750 mm |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Przyłącza (prąd) | 8600 W |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Podłączone obciążenie (gazowe) | 0 W |
Ergonomia
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Blokada panelu do czyszczenia | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Wskaźnik ciepła | Tak |
| Pozycja panelu sterowania | Górna przednia strona |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 527 mm |
| Szerokość produktu | 606 mm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Waga produktu | 8 kg |
| Szerokość przedziału instalacji | 56 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 50 cm |
Wydajność
| Liczba poziomów mocy | 17 |
| Funkcja zwiększenia | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].