BEK
Płyta gazowa Beko HILG64220S (4 pola grzejne; kolor czarny) (OUTLET)
685,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Lewy przód |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 1000 W |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 4 | Gaz |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 2900 W |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Gaz |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 4 | Prawy tył |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Gaz |
| Kształt strefy gotowania 1 | Okrągły |
| Typ palnika/strefy grzewczej 3 | Regularny |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Regularny |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Materiał podtrzymujący naczynie | Emaliowany |
| Strefa gotowania 3 kształt | Okrągły |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Duży |
| Typ palnika/strefy grzewczej 4 | Wrzenie |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3 | Gaz |
| Kształt strefy gotowania 2 | Okrągły |
| Moc palnika/strefy grzewczej 4 | 1750 W |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 1750 W |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Prawy przód |
| Strefa gotowania 4 kształt | Okrągły |
| Liczba palników | 4 stref(y) |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 3 | Lewy tylny |
| Rodzaj płyty grzejnej | Gazowa |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Liczba płytek elektrycznych | 0 stref(y) |
| Typ górnej powierzchni | Szklana |
| Kolor produktu | Czarny |
Moc
| Podłączone obciążenie (gazowe) | 7400 W |
| Rodzaj gazu | Gaz ziemny (NG) |
| Przyłącza (prąd) | 1 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
Ergonomia
| Urządzenie kontrolujące uszkodzenie płomienia | Tak |
| Zapłon elektroniczny | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Pozycja panelu sterowania | Górna przednia strona |
Waga i rozmiary
| Głębokość komory instalacji (min) | 48 cm |
| Głębokość komory instalacji (maks) | 49 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 49 cm |
| Szerokość produktu | 585 mm |
| Waga produktu | 11,8 kg |
| Wysokość produktu | 46 mm |
| Wysokość przedziału instalacji | 4,6 cm |
| Głębokość produktu | 524 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 56 cm |
Wydajność
| Ochrona termoelementów | Tak |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 620 mm |
| Szerokość opakowania | 670 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 13,3 kg |
| Wysokość opakowania | 180 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].