BOS
Płyta gazowa BOSCH PNP6B6K40 (OUTLET)
1 183,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 15,4 kg |
| Głębokość przedziału instalacji | 48 cm |
| Głębokość komory instalacji (min) | 48 cm |
| Długość przewodu | 1 m |
| Wysokość produktu | 57,4 mm |
| Szerokość produktu | 590 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 56 cm |
| Grubość blatu roboczego (min.) | 2 cm |
| Wysokość przedziału instalacji | 4,5 cm |
| Głębokość produktu | 520 mm |
| Głębokość komory instalacji (maks) | 49,2 cm |
Ergonomia
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Wskaźnik ciepła | Nie |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Zapłon elektroniczny | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Urządzenie kontrolujące uszkodzenie płomienia | Tak |
| Elektroniczny rodzaj zapłonu | Jednorazowy zapłon |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 16,4 kg |
| Wysokość opakowania | 141 mm |
| Głębokość opakowania | 578 mm |
| Szerokość opakowania | 651 mm |
Konstrukcja
| Materiał podtrzymujący naczynie | Żeliwo |
| Kolor panelu sterowania | Czarny |
| Strefa gotowania 4 kształt | Okrągły |
| Liczba jednocześnie używanych stref grzewczych | 4 |
| Moc palnika/strefy grzewczej 4 | 1750 W |
| Rodzaj ramy | Bezszkieletowy |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 4 | Lewy przód |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Prawy tył |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 4 | Gaz |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ górnej powierzchni | Szkło hartowane |
| Typ palnika/strefy grzewczej 4 | Średni |
| Kolor gałek | Stal nierdzewna |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 1750 W |
| Kształt strefy gotowania 1 | Okrągły |
| Rodzaj płyty grzejnej | Gazowa |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Prawy przód |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 3000 W |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 1000 W |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Liczba palników | 4 stref(y) |
| Typ palnika/strefy grzewczej 3 | Średni |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 3 | Lewy tylny |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3 | Gaz |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Mały |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Duży |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Gaz |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Gaz |
| Liczba płytek elektrycznych | 0 stref(y) |
| Palnik woka | Nie |
| Palnik do smażenia ryb | Nie |
| Materiał obudowy | Szkło |
| Osłona na płytę kuchenną | Nie |
| Strefa gotowania 3 kształt | Okrągły |
| Rozmiar szerokości płyty | 60 cm |
| Kształt strefy gotowania 2 | Okrągły |
Wydajność
| Zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem | Nie |
Moc
| Przyłącza (prąd) | 0 W |
| Podłączone obciążenie (gazowe) | 7500 W |
| Prąd | 3 A |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Typ wtyczki zasilającej | Bez wtyczki |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
Okap kuchenny
| Wbudowany kaptur | Nie |
Pozostałe funkcje
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].