BOS
Płyta gazowa BOSCH POP6B6K30 (OUTLET)
863,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Długość przewodu | 1 m |
| Głębokość produktu | 520 mm |
| Szerokość produktu | 590 mm |
| Wysokość produktu | 54,5 mm |
Konstrukcja
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3 | Gaz |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 4 | Gaz |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Regularny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 4 | Prawy przód |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Gaz |
| Rodzaj płyty grzejnej | Gazowa |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 3000 W |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Duży |
| Typ palnika/strefy grzewczej 4 | Wrzenie |
| Typ górnej powierzchni | Szkło ceramiczne |
| Materiał podtrzymujący naczynie | Stal nierdzewna |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Lewy tylny |
| Liczba palników | 4 stref(y) |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Rozmiar szerokości płyty | 60 cm |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Gaz |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 3 | Prawy tył |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Lewy przód |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 1750 W |
| Kolor ramy | Czarny |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 1750 W |
| Moc palnika/strefy grzewczej 4 | 1000 W |
| Typ palnika/strefy grzewczej 3 | Regularny |
| Strefa gotowania 4 kształt | Okrągły |
| Strefa gotowania 3 kształt | Okrągły |
| Kształt strefy gotowania 2 | Okrągły |
| Kształt strefy gotowania 1 | Okrągły |
Moc
| Przyłącza (prąd) | 7500 W |
Ergonomia
| Urządzenie kontrolujące uszkodzenie płomienia | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Pozycja panelu sterowania | Górna prawa strona |
| Minutnik | Nie |
| Typ kontroli | Obrotowy |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].