ASR
Płyta główna ASRock B650D4U 1x AM5 AMD Ryzen 7000 B650E (4xDIMM, SATA, 2xM.2, 2x1GbE, IPMI)
2 063,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pamięć
| Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.) | 5200 MHz |
| Kompatybilność ECC | ECC lub Non-ECC |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 5200 MHz |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 3600 MHz |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 32 GB |
| Napięcie pamięci | 1.1 V |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
Gniazda rozszerzeń
| Gniazda PCI Express x4 (Gen 4.x) | 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Używać wyłącznie w suchym i dobrze wentylowanym miejscu. |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać ani nie demontować płyty głównej. |
| Ostrzeżenia | Płyta główna może zawierać elementy elektroniczne niebezpieczne dla zdrowia – unikaj bezpośredniego kontaktu. |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
Sterowniki pamięci
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Poziomy RAID | 1 |
| Poziomy RAID | 10 |
| Poziomy RAID | 0 |
| Usługa RAID | Tak |
Cechy
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Układ płyty głównej | AMD B650 Express |
| Rodzina płyt z chipsetami | AMD |
| Przeznaczenie | Serwer |
| Monitorowanie stanu komputera | Napięcie |
| Monitorowanie stanu komputera | Procesor |
| Monitorowanie stanu komputera | Wentylator |
Porty We/Wy na tylnym panelu
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Port IPMI LAN (RJ-45) | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
Wewnętrzne We/Wy
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Ilość gniazd COM | 1 |
| Złącze TPM | Tak |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 243,8 mm |
| Szerokość produktu | 243,8 mm |
Grafika
| Model wbudowanej karty graficznej | Aspeed AST2600 |
Sieć
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
BIOS
| Wersja ACPI | 6.4 |
| Rozmiar pamięci BIOS | 256 Mbit |
| Wersja systemu BIOS (SMBIOS) | 3.5 |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
Procesor
| Procesor | AMD Ryzen™ 3 |
| Procesor | AMD Ryzen™ 5 |
| Maksymalna liczba procesorów SMP | 1 |
| Gniazdo procesora | Gniazdo AM5 |
| Producent procesora | AMD |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].