ASR
Płyta główna ASRock EPYC4000D4U AM5 AMD
1 769,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wewnętrzne We/Wy
| Złącze TPM | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Ilość złączy SATA III | 2 |
Sterowniki pamięci
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SATA III |
Porty We/Wy na tylnym panelu
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Port IPMI LAN (RJ-45) | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
Sieć
| Kontroler LAN | Intel I210 |
| Wi-Fi | Nie |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Szerokość produktu | 244 mm |
BIOS
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Wersja systemu BIOS (SMBIOS) | 3.5 |
| Rozmiar pamięci BIOS | 256 Mbit |
| Wersja ACPI | 6.4 |
Pamięć
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 5600 MHz |
| Napięcie pamięci | 1.1 V |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 3600 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 48 GB |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Liczba pinów gniazda pamięci | 288 |
| Kompatybilność ECC | ECC lub Non-ECC |
Procesor
| Producent procesora | AMD |
| Maksymalna liczba procesorów SMP | 1 |
| Gniazdo procesora | Gniazdo AM5 |
| Procesor | AMD Ryzen 7000 Series |
| Procesor | AMD EPYC 4004 |
| Procesor | AMD Ryzen 9000 Series |
| Procesor | AMD Ryzen 8000 Series |
Grafika
| Rodzina adaptera graficznego | ASPEED |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Karta graficzna | AST2600 |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
Cechy
| Układ płyty głównej | KNOLL3 X300 |
| Przeznaczenie | Serwer |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Rodzina płyt z chipsetami | AMD |
Gniazda rozszerzeń
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 5.x) | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].