GIG
Płyta główna Gigabyte MZ33-AR0 1x SP5 AMD Epyc 9004 SoC (24x DIMM, 6x MCIO 8i, 1xM.2, 2x10Gbe, IPMI, E-ATX)
5 355,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pamięć
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 4400 MHz |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 3600 MHz |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 4000 MHz |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 4800 MHz |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Ilość gniazd pamięci | 24 |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
Sieć
| Kontroler LAN | Broadcom BCM57416 |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
Cechy
| Rodzaj zasilania | ATX |
| Format płyty głównej | Extendend ATX |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Przeznaczenie | Serwer |
| Rodzina płyt z chipsetami | AMD |
Warunki pracy
| Zakres wilgotności względnej | 8 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 10 - 40 °C |
Porty We/Wy na tylnym panelu
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów COM | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
Wewnętrzne We/Wy
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze na panelu przednim | Tak |
| Złącze TPM | Tak |
| Liczba złączy zasilania EPS (8-pin) | 2 |
Sterowniki pamięci
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2 |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 8 |
Grafika
| Model wbudowanej karty graficznej | Aspeed AST2600 |
Gniazda rozszerzeń
| Liczba gniazd M.2 (M) | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 5.x) | 4 |
Procesor
| Producent procesora | AMD |
| Procesor | AMD EPYC 9004 |
| Gniazdo procesora | Socket SP5 |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 409 mm |
| Głębokość opakowania | 355 mm |
| Wysokość opakowania | 78 mm |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Głębokość produktu | 330 mm |
Zawartość opakowania
| Przewody | SATA |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwierać ani nie demontować płyty głównej. |
| Ostrzeżenia | Używać wyłącznie w suchym i dobrze wentylowanym miejscu. |
| Ostrzeżenia | Płyta główna może zawierać elementy elektroniczne niebezpieczne dla zdrowia – unikaj bezpośredniego kontaktu. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].