BOS
Płyta indukcyjna BOSCH PVQ61CHB1E czarny mat (OUTLET)
2 942,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 2500 W |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 2500 W |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 4 | Prąd elektryczny |
| Moc palnika/strefy grzewczej 4 | 2500 W |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 2500 W |
| Strefa kombi | Tak |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Prąd elektryczny |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Lewy przód |
| Wielkość strefy gotowania 1 (SxG) | 190 x 210 mm |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Indukcja |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3 | Prąd elektryczny |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Prąd elektryczny |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 3 | Prawy tył |
| Typ palnika/strefy grzewczej 3 | Indukcja |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Lewy tylny |
| Wielkość strefy gotowania 2 (SxG) | 190 x 210 mm |
| Kształt strefy gotowania 2 | Kwadrat |
| Typ palnika/strefy grzewczej 4 | Indukcja |
| Elastyczna strefa gotowania | Tak |
| Strefa gotowania 4 wielkość (SxG) | 190 x 210 mm |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Indukcja |
| Kształt strefy gotowania 1 | Kwadrat |
| Strefa gotowania 4 boost | 3700 W |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 4 | Prawy przód |
| Strefa gotowania 3 boost | 3700 W |
| Rozmiar szerokości płyty | 59.2 cm |
| Strefa gotowania 3 kształt | Kwadrat |
| Ilość elastycznych stref grzewczych | 2 stref(y) |
| Strefa gotowania 2 boost | 3700 W |
| Rodzaj ramy | Bezszkieletowy |
| Strefa gotowania 3 wielkość (SxG) | 190 x 210 mm |
| Wzmocnienie strefy gotowania 1 | 3700 W |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba płytek elektrycznych | 4 stref(y) |
| Kolor panelu sterowania | Czarny |
| Typ górnej powierzchni | Szkło ceramiczne |
| Strefa gotowania 4 kształt | Kwadrat |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta indukcyjna strefowa |
Waga i rozmiary
| Wysokość przedziału instalacji | 5,1 cm |
| Długość przewodu | 1,1 m |
| Głębokość komory instalacji (min) | 49 cm |
| Grubość blatu roboczego (min.) | 1,6 cm |
| Głębokość produktu | 522 mm |
| Głębokość przedziału instalacji | 50 cm |
| Szerokość produktu | 592 mm |
| Waga produktu | 12,9 kg |
| Wysokość produktu | 51 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 56 cm |
Ergonomia
| Automatycznie wyłączany zegar umożliwiający bezpieczne gotowanie | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Wskaźnik ciepła | Tak |
| Rodzaj timera | Cyfrowy |
| Sygnał zakończenia gotowania | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Minutnik | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
Wydajność
| Liczba poziomów mocy | 17 |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Liczba boosterów | 4 |
| Funkcja zwiększenia | Tak |
Okap kuchenny
| Wbudowany kaptur | Nie |
Pozostałe funkcje
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
Cechy charakterystyczne marki
| Technologie Bosch (gotowanie) | Home Connect |
| Technologie Bosch (gotowanie) | ReStart |
| Technologie Bosch (gotowanie) | QuickStart |
| Technologie Bosch (gotowanie) | CombiZone |
| Technologie Bosch (gotowanie) | DirectSelect |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Przyłącza (prąd) | 7400 W |
Cechy zarządzania
| Bluetooth | Tak |
| Sterowanie przez Wi-Fi | Tak |
| Obsługuje aplikcje sterujące | Home Connect |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 600 mm |
| Wysokość opakowania | 130 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 14,1 kg |
| Szerokość opakowania | 750 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].