ELC
Płyta indukcyjna ELECTROLUX EIV64453
3 341,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Certyfikaty | STAR|UL|CE|DEMKO|WABE |
| Funkcja Hob²Hood | Tak |
| Funkcja pomostowa | Tak |
Moc
| Podłączone obciążenie (gazowe) | 0 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240/400 2N |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Przyłącza (prąd) | 7350 W |
Konstrukcja
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 2300 W |
| Elastyczna strefa gotowania | Tak |
| Liczba palników | 0 stref(y) |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Prąd elektryczny |
| Kolor panelu sterowania | Czarny |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Prawy tył |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Prawy przód |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 1 | 265 mm |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 3 | 105 mm |
| Liczba płytek elektrycznych | 4 stref(y) |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 2300 W |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 2300 W |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Typ górnej powierzchni | Szkło ceramiczne |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta indukcyjna strefowa |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Prąd elektryczny |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 2 | 265 mm |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3 | Prąd elektryczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rozmiar szerokości płyty | 60 cm |
| Nazwa koloru | Nero |
| Kształt strefy gotowania 1 | Okrągły |
| Strefa gotowania 3 kształt | Okrągły |
| Strefa gotowania 2 boost | 3200 W |
| Wielkość 1 elastycznej strefy gotowania (SxG) | 105 x 105 mm |
| Wzmocnienie strefy gotowania 1 | 3200 W |
| Boost elastycznej strefy gotowania 1 | 3200 W |
| Ilość elastycznych stref grzewczych | 1 stref(y) |
| Strefa gotowania 3 boost | 3200 W |
| Kształt strefy gotowania 2 | Okrągły |
Ergonomia
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Brzęczyk | Tak |
| Rodzaj timera | Cyfrowy |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Wskaźnik ciepła | Tak |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 12,1 kg |
| Głębokość produktu | 520 mm |
| Szerokość produktu | 590 mm |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 600 mm |
| Wysokość opakowania | 118 mm |
| Szerokość opakowania | 678 mm |
| Pojemność opakowania | 48010 cm³ |
| Waga wraz z opakowaniem | 12,9 kg |
Okap kuchenny
| Wbudowany kaptur | Nie |
Szczegóły techniczne
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | UL |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].