SUM
Płyta serwerowa Supermicro MBD-H13SRA-F-O (WYPRZEDAŻ)
2 396,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
BIOS
| Wersja systemu BIOS (SMBIOS) | 3.6 |
| Rozmiar pamięci BIOS | 32 Mbit |
| Typ BIOS | AMI |
| Wersja ACPI | 6.5 |
Pamięć
| Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.) | 5200 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 4 TB |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Napięcie pamięci | 1.1 |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 5200 MHz |
| Obsługiwane pojemności modułów pamięci | 32GB |
| Obsługiwane pojemności modułów pamięci | 24GB |
| Obsługiwane pojemności modułów pamięci | 64GB |
| Obsługiwane pojemności modułów pamięci | 96GB |
| Obsługiwane pojemności modułów pamięci | 256GB |
| Obsługiwane pojemności modułów pamięci | 48GB |
| Obsługiwane pojemności modułów pamięci | 128GB |
| Obsługiwane pojemności modułów pamięci | 16GB |
| Obsługiwane pojemności modułów pamięci | 512GB |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługiwane pojemności modułów pamięci | 1024GB |
| Kompatybilność ECC | ECC |
Porty We/Wy na tylnym panelu
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Ilość portów COM | 1 |
| Port IPMI LAN (RJ-45) | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 4 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
Gniazda rozszerzeń
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 5.x) | 2 |
Sterowniki pamięci
| Usługa RAID | Tak |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Poziomy RAID | 0 |
| Poziomy RAID | 10 |
| Poziomy RAID | 1 |
| Liczba obsługiwanych HDD | 4 |
Wewnętrzne We/Wy
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 7 |
| Łącza USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) | 1 |
| Złącze TPM | Tak |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
Sieć
| Wi-Fi | Nie |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Kontroler LAN | Broadcom BCM5720 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
Cechy
| Przeznaczenie | Stanowisko |
| Układ audio | Realtek ALC888S |
| Kanały wyjścia audio | 5.1 kan. |
| Układ płyty głównej | AMD TRX50 |
| Format płyty głównej | ATX |
| Rodzina płyt z chipsetami | AMD |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 243,8 mm |
| Szerokość produktu | 304,8 mm |
Procesor
| Producent procesora | AMD |
| Procesor | AMD Ryzen Threadripper 1000 Series |
| Gniazdo procesora | Socket sTR5 |
Grafika
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 50 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 85% |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].