TRU
Podstawka chłodząca TRUST EXTO LAPTOP ECO
142,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Materiały | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Aluminium |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 255 mm |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Wysokość produktu | 25 mm |
| Waga produktu | 630 g |
Wydajność
| Liczba wbudowanych wentylatorów | 1 szt. |
| Poziom hałasu | 35 dB |
| Średnica czaszy wentylatora | 18 cm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Trzymaj produkt z dala od źródeł ciepła i otwartego ognia. |
| Ostrzeżenia | Nie przeciążaj podstawki, umieszczając na niej zbyt ciężkie przedmioty. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że podstawka jest stabilna i nie wpływa negatywnie na chłodzenie laptopa. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].