TRU
Podstawka chłodząca TRUST GXT1126 AURA LAPTOP COOLING STAND
171,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Maksymalne obciążenie | 10 kg |
| Średnica czaszy wentylatora | 20 cm |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Długość kabla | 0,8 m |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| LED RGB | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Antypoślizgowa | Tak |
Wydajność
| Prędkość obrotowa (max) | 700 RPM |
| Maksymalna wielkość ekranu | 43,2 cm (17") |
| Poziom hałasu | 30 dB |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1 kg |
| Głębokość produktu | 312 mm |
| Szerokość produktu | 421 mm |
| Wysokość produktu | 26 mm |
Zawartość opakowania
| Przewody | Kabel USB do DC |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].