TRU
Podstawka pod laptopa Trust MACY FOLDABLE METAL Grey
119,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Kolor produktu | Szary |
| Maksymalny udźwig | 20 kg |
| Materiały | Aluminium |
| Maksymalna kompatybilność ekranu notebooka | 43,2 cm (17") |
| Typ produktu | Podstawka na notebooka |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 46 mm |
| Waga produktu | 265 g |
| Szerokość produktu | 23 mm |
| Wysokość produktu | 280 mm |
Ergonomia
| Regulacja wysokości | Tak |
| Możliwość złożenia | Tak |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].