RZO
Pojazd elektryczny do driftu Razor Crazy Cart Shift (20173803)
1 753,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od dzieci i zwierząt. |
| Ostrzeżenia | Nie używać pojazdu w pobliżu otwartego ognia i źródeł ciepła. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać i ładować tylko zgodnie z instrukcjami producenta. |
Zawartość opakowania
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Moc
| Żywotność baterii | 40 min |
| Typ baterii | 1 x bateria litowo-jonowa |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 800 mm |
| Głębokość produktu | 345 mm |
| Wysokość produktu | 540 mm |
| Waga produktu | 14 kg |
Cechy
| Podświetlenie LED | Tak |
| Zalecany wiek (min) | 6 lat |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna prędkość | 13 km/h |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].