RZO
Pojazd elektryczny do driftu Razor Crazy Cart XL Pro (25173808)
6 303,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 812 mm |
| Szerokość produktu | 1114 mm |
| Pojemność akumulatora | 7,6 Ah |
| Waga produktu | 50,13 kg |
| Wysokość produktu | 605 mm |
Moc
| Moc | 450 W |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas ładowania baterii | 12 h |
| Czas pracy | 140 min |
| Napięcie | 46,8 V |
Cechy
| Zalecany wiek (min) | 16 lat |
| Materiał ramy | Stal |
| Rodzaj silnika | Silnik bezszczotkowy DC |
| Materiał kierownicy | Stal |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Maksymalne obciążenie | 109 kg |
| Maksymalna prędkość | 21,3 km/h |
| Typ kół | Przednie - gumowe 10", tylne - PU 3" |
| Sterowanie | Pedał przyspieszenia |
| Typ napędu | Elektryczny |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od dzieci i zwierząt. |
| Ostrzeżenia | Nie używać pojazdu w pobliżu otwartego ognia i źródeł ciepła. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać i ładować tylko zgodnie z instrukcjami producenta. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].