PWA
POWER WALKER UPS LINE-IN VI 3000 SCL (4X SCHUKO 230V, RJ11/45 IN/OUT, USB, LCD)
1 164,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 290 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 230 V |
| Współczynnik mocy wyjściowej | 0,6 |
| Poziom hałasu | 40 dB |
| Wydajność | 90% |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 162 V |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Moc rzeczywista | 1800 W |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Maksymalne natężenie prądu | 1 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu |
| Regulacja napięcia wyjściowego | 10% |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 6 ms |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 3 kVA |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
Bateria
| Pojemność baterii | 9 Ah |
| Czas ładowania | 6 h |
| Ilość komór baterii | 2 |
| Napięcie baterii | 12 V |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 146 mm |
| Waga produktu | 11,5 kg |
| Głębokość produktu | 397 mm |
| Wysokość produktu | 205 mm |
Dane opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Porty i interfejsy
| Interfejs szeregowy | Tak |
| Porty modemu rj-11 | 1 |
| Typy wyjść AC | Typu F |
| Port USB | Tak |
| Liczba wyjść typu F | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
Warunki pracy
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wentylator | Nie |
| Układ | Tower |
| Typ wyświetlacza | LCD |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85078000 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].