HAV
Powerbank Havit PB5212 20000mAh (czarny)
203,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Materiał obudowy | ABS |
| Materiał obudowy | PC |
| Kształt | Prostokątny |
| Kolor produktu | Czarny |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 138 mm |
| Głębokość produktu | 27 mm |
| Wysokość produktu | 82 mm |
| Waga produktu | 386 g |
Porty i interfejsy
| Ilość portów USB typu C | 2 |
| Ilość portów USB typu A | 1 |
Wydajność
| Pojemność baterii | 20000 mAh |
| Źródło ładowania | USB |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].