HAV
Powerbank Havit PB90 10000mAh
71,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Liczba portów micro USB | 1 |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Porty wyjścia USB A | 2 |
Konstrukcja
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 2 |
| Diody LED | Tak |
| Kształt | Prostokątny |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 237 mm |
| Głębokość produktu | 16 mm |
| Szerokość produktu | 70 mm |
Wydajność
| Źródło ładowania | USB |
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wrzucaj do ognia ani nie demontuj. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS06: Substancje toksyczne |
| Ostrzeżenia | Utylizuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi zbierania i recyklingu odpadów elektronicznych. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur lub bezpośredniego światła słonecznego. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].