TRU
Powerbank PD TRUST Avala 20000mAh
119,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane logistyczne
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
Konstrukcja
| Kompatybilność ładowarki | Telefon komórkowy/Smartfon, Laptop/netbook, Tablet |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Kształt | Prostokątny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 3 |
| Cechy zabezpieczeń | Ochrona przed przeładowaniem |
| Diody LED | Tak |
| Cechy zabezpieczeń | Zabezpieczenie przed przeciążeniem |
| Cechy zabezpieczeń | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
Wydajność
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Pojemność baterii | 20000 mAh |
| Maksymalne zasilanie USB | 20 W |
| Źródło ładowania | USB |
| Technologia szybkiego ładowania | Power Delivery |
| Technologia szybkiego ładowania | Quick Charge 3.0 |
| Pojemność baterii | 74 Wh |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Zasilanie USB | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
Porty i interfejsy
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Porty wyjścia USB A | 2 |
| interfejs wejścia | USB Type-C |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 410 g |
| Wysokość produktu | 28 mm |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Szerokość produktu | 68 mm |
Moc
| Całkowita moc wyjściowa | 20 W |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
| Przewody | USB Type-C |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].