TRU
Powerbank TRUST Primo 20000mAh ECO Black
132,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Moc wyjściowa portu 3 | 15 W |
| Moc wyjściowa portu 1 | 12 W |
| Moc wyjściowa portu 2 | 12 W |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Prąd wyjściowy 3 portu | 3 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadmiernego rozładowania |
| Całkowita moc wyjściowa | 15 W |
| Napięcie | 5 V |
| Port 2 - napięcie wyjściowe | 2,4 A |
| Prąd wejściowy | 2 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu |
| Port 1 - napięcie wyjściowe | 2,4 A |
Waga i rozmiary
| Długość kabla Micro-USB | 25 cm |
| Wysokość produktu | 21 mm |
| Waga produktu | 425 g |
| Głębokość produktu | 78 mm |
| Szerokość produktu | 157 mm |
Wydajność
| Liczba cykli ładowania | 500 |
| Źródło ładowania | USB |
| Ilość komór baterii | 2 |
| Pojemność baterii | 74 Wh |
| Wbudowane radio | Nie |
| Pojemność baterii | 20000 mAh |
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas ładowania baterii (USB) | 12 h |
| Szybkie ładowanie | Tak |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 128 mm |
| Wysokość opakowania | 169 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 473 g |
| Głębokość opakowania | 27 mm |
Konstrukcja
| Diody LED | Tak |
| Kompatybilność ładowarki | Telefon komórkowy/Smartfon, Tablet |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 3 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kształt | Prostokątny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8507600090 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wrzucaj do ognia ani nie demontuj. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur lub bezpośredniego światła słonecznego. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS06: Substancje toksyczne |
| Ostrzeżenia | Utylizuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi zbierania i recyklingu odpadów elektronicznych. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
Porty i interfejsy
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| interfejs wejścia | Micro-USB + USB Type-C |
| Porty wyjścia USB A | 2 |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | Micro-USB |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].