TRU
Powerbank Trust REDOH XXL 50K (25196)
384,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur lub bezpośredniego światła słonecznego. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS06: Substancje toksyczne |
| Ostrzeżenia | Utylizuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi zbierania i recyklingu odpadów elektronicznych. |
| Ostrzeżenia | Nie wrzucaj do ognia ani nie demontuj. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
Moc
| Moc wyjściowa portu 3 | 18 W |
| Moc wyjściowa portu 4 | 20 W |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadmiernego rozładowania |
| Moc wyjściowa portu 1 | 15 W |
| Moc wyjściowa portu 2 | 18 W |
Zawartość opakowania
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-A |
| Ilość sztuk | 1 |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 139 mm |
| Głębokość produktu | 75 mm |
| Szerokość produktu | 85 mm |
| Waga produktu | 1,12 kg |
Konstrukcja
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Poliwęglan (PC) |
| Kształt | Prostokątny |
| Wbudowana latarka | Tak |
| Kolor produktu | Zielony |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 4 |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
Wydajność
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Technologia szybkiego ładowania | Programmable Power Supply (PPS) |
| Technologia szybkiego ładowania | Quick Charge 3+ |
| Pojemność baterii | 50000 mAh |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Źródło ładowania | USB |
| Technologia szybkiego ładowania | Quick Charge 3.0 |
| Pojemność baterii | 185 Wh |
| Czas ładowania baterii | 11 h |
Porty i interfejsy
| Porty wyjścia USB A | 3 |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| interfejs wejścia | Micro-USB + USB Type-C |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,13 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].