VN1
Powerbank Vention 10000mAh 2 x USB-C 1x USB-A z wyświetlaczem 22,5W różowy
113,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Długość kabla | 0,17 m |
| Wysokość produktu | 104 mm |
| Szerokość produktu | 69 mm |
| Głębokość produktu | 19,6 mm |
| Waga produktu | 198 g |
Cechy
| Kolor produktu | Różowy |
| Funkcje ochrony zasilania | Kontrola temperatury ładowania |
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona baterii telefonu |
| Power Delivery | Tak |
| Zgodność z międzynarodowymi przepisami dotyczącymi transportu lotniczego | Tak |
Konstrukcja
| Diody LED | Ładowanie, Ready |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Materiał
| Materiał obudowy | ABS |
| Materiał obudowy | PC |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Porty i interfejsy
| Ilość portów USB typu C | 2 |
| Ilość portów USB typu A | 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur lub bezpośredniego światła słonecznego. |
| Ostrzeżenia | Utylizuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi zbierania i recyklingu odpadów elektronicznych. |
| Ostrzeżenia | Nie wrzucaj do ognia ani nie demontuj. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].