VN1
Powerbank Vention 10000mAh 35W PD z wbudowanym kablem USB-C beżowy
127,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 63,3 mm |
| Wysokość produktu | 76,6 mm |
| Waga produktu | 215 g |
| Głębokość produktu | 26,7 mm |
Materiał
| Materiał obudowy | PC |
| Materiał obudowy | ABS |
Cechy
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przed zwarciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przed nadmierną mocą wyjściową |
| Kolor produktu | Beżowy |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przed odwrotną polaryzacją |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przed przepięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przed przeciążeniem |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem |
| Power Delivery | Tak |
| Moc Power Delivery | 35 W |
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Zgodność z międzynarodowymi przepisami dotyczącymi transportu lotniczego | Tak |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wrzucaj do ognia ani nie demontuj. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur lub bezpośredniego światła słonecznego. |
| Ostrzeżenia | Utylizuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi zbierania i recyklingu odpadów elektronicznych. |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Konstrukcja
| Diody LED | Ładowanie, Ready |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].