AMI
Pralka AMICA AGA3T712ANi
1 906,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 400 mm |
| Waga produktu | 56 kg |
| Głębokość produktu | 610 mm |
| Wysokość produktu | 875 mm |
Ergonomia
| Brzęczyk | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Zabezpieczenie przed przepełnieniem | Tak |
Wydajność
| Czas cyklu (max) | 208 min |
| Samoczyszczący | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Klasa wirowania (suszenia) | B |
| Pojemność znamionowa | 7 kg |
| Regulowana prędkość obrotów | Tak |
| Poziom hałasu (wirowanie) | 78 dB |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Maksymalna prędkość wirowania | 1200 RPM |
Moc
| Moc | 2000 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Zużycie wody pranie | 45 l |
| Zużycie energii na 100 cykli | 44 kWh |
Konstrukcja
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Długość węża dopływowego | 1 m |
| Typ ładowania | Od góry |
| Długość węża odpływowego | 1,5 m |
| Model | Wolnostojący |
| Zawias drzwiczek | W górę |
| Typ kontroli | Przyciski, Pokrętło |
| Kolor produktu | Biały |
Programy zmywania
| Pranie wstępne | Tak |
| Ilość programów piorących | 15 |
| Programy prania | Wirowanie |
| Programy prania | Bawełna |
| Programy prania | 20°C |
| Programy prania | Eco 40-60°C |
| Programy prania | Jeansy |
| Programy prania | Mix |
| Programy prania | Bawełna 40-60°C |
| Programy prania | Delikatne |
| Programy prania | Pranie wstępne |
| Programy prania | 90°C |
| Programy prania | Bawełna 30°C |
| Programy prania | Express 15' |
| Programy prania | Płukanie i wirowanie |
| Programy prania | Płukanie |
| Programy prania | Szybki |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Zawsze używaj urządzenia zgodnie z instrukcjami, aby zapobiec ryzyku uszkodzenia lub pożaru. |
| Ostrzeżenia | Trzymaj urządzenie z dala od źródeł wody, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Nie próbuj samodzielnie naprawiać ani otwierać obudowy, może to grozić porażeniem prądem. |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1815246 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].