AMI
Pralka AMICA WA0S610DO
1 360,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Specyficzne technologie | Para |
| Ilość programów piorących | 16 |
| Czas cyklu | 198 min |
| Poziom hałasu | 79 dB |
| Maksymalna temperatura prania | 90 °C |
| Klasa wirowania (suszenia) | C |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Maksymalna prędkość obrotu | 1000 RPM |
| Pojemność znamionowa | 6 kg |
| Regulowana prędkość obrotów | Tak |
| Zabezpieczenie przed przepełnieniem | Tak |
| Programy prania | Eco 40-60 |
| Programy prania | Syntetyk |
| Programy prania | Wirowanie |
| Programy prania | Delikatne |
| Programy prania | Czyszczenie bębna |
| Programy prania | Baby Pro |
| Programy prania | Szybki 30 min |
| Programy prania | Higiena |
| Programy prania | Bawełna |
| Programy prania | Odświeżanie 15' |
| Programy prania | Bawełna 20°C |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Programy prania | Mix |
| Programy prania | 40°C |
| Programy prania | Sport |
| Programy prania | Płukanie |
Konstrukcja
| Okienko | Tak |
| Typ ładowania | Od przodu |
| Typ kontroli | Przyciski, Obrotowy |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Otwarcie drzwiczek | Otwieranie boczne |
Ergonomia
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Opóźnienie startu | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 595 mm |
| Wysokość produktu | 850 mm |
| Głębokość produktu | 400 mm |
Moc
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór wody na cykl | 43 l |
| Klasa wydajności energetycznej | D |
| Zużycie energii na 100 cykli | 64 kWh |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Zawsze używaj urządzenia zgodnie z instrukcjami, aby zapobiec ryzyku uszkodzenia lub pożaru. |
| Ostrzeżenia | Nie próbuj samodzielnie naprawiać ani otwierać obudowy, może to grozić porażeniem prądem. |
| Ostrzeżenia | Trzymaj urządzenie z dala od źródeł wody, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1717155 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].