AMI
Pralka AMICA WA5S814ALiSH
1 867,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Okienko | Tak |
| Otwarcie drzwiczek | Otwieranie boczne |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Typ ładowania | Od przodu |
| Typ kontroli | Przyciski, Obrotowy |
Wydajność
| Klasa emisji hałasu | B |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Specyficzne technologie | Para |
| Poziom hałasu | 76 dB |
| Programy prania | Wirowanie |
| Programy prania | Puchowe |
| Programy prania | Cichy |
| Programy prania | Para |
| Programy prania | Eco 40-60 |
| Programy prania | Płukanie |
| Programy prania | Express 15' |
| Programy prania | Bawełna |
| Programy prania | Wełna |
| Programy prania | Sport |
| Programy prania | Antyalergiczny |
| Programy prania | Delikatne |
| Programy prania | Czyszczenie bębna |
| Programy prania | Pościel |
| Programy prania | 60°C |
| Regulowana prędkość obrotów | Tak |
| Zabezpieczenie przed przepełnieniem | Tak |
| Maksymalna prędkość wirowania | 1400 RPM |
| Klasa wirowania (suszenia) | C |
| Ilość programów piorących | 15 |
| Pojemność znamionowa | 8 kg |
Moc
| Zużycie energii na 100 cykli | 47 kWh |
| Pobór wody na cykl | 47 l |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 847 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Głębokość produktu | 460 mm |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1891950 |
Ergonomia
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Trzymaj urządzenie z dala od źródeł wody, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Nie próbuj samodzielnie naprawiać ani otwierać obudowy, może to grozić porażeniem prądem. |
| Ostrzeżenia | Zawsze używaj urządzenia zgodnie z instrukcjami, aby zapobiec ryzyku uszkodzenia lub pożaru. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].