MPM
Pralka automatyczna MPM MPM-5814-PH-47 8kg, 1400 obr/min funkcja pary, silnik inwenterowy,
2 246,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Programy prania | Kołdra |
| Programy prania | Antyalergiczny |
| Programy prania | Ciemne kolory / Jeans |
| Programy prania | Płukanie i wirowanie |
| Programy prania | Szybki 15 min |
| Programy prania | Czyszczenie bębna |
| Programy prania | Dziecięcy z parą |
| Programy prania | Wełna |
| Programy prania | Sport |
| Programy prania | Mix |
| Programy prania | 20°C |
| Programy prania | Eco 40-60°C |
| Programy prania | Wirowanie |
| Programy prania | Bawełna |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Pojemność znamionowa | 8 kg |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Prędkość wirowania | 1400 RPM |
Konstrukcja
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ ładowania | Od przodu |
| Typ kontroli | Przyciski, Pokrętło |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zawias drzwiczek | Prawy |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 850 mm |
| Głębokość produktu | 540 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
Ergonomia
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Zawsze używaj urządzenia zgodnie z instrukcjami, aby zapobiec ryzyku uszkodzenia lub pożaru. |
| Ostrzeżenia | Trzymaj urządzenie z dala od źródeł wody, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Nie próbuj samodzielnie naprawiać ani otwierać obudowy, może to grozić porażeniem prądem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].