BEK
Pralka BEKO BM1WFU37225WW
1 711,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Ilość programów piorących | 15 |
| Maksymalna prędkość wirowania | 1400 RPM |
| Klasa wirowania (suszenia) | B |
| Klasa emisji hałasu | B |
| Czas cyklu (max) | 207 min |
| Poziom hałasu (wirowanie) | 74 dB |
Konstrukcja
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Pojemność znamionowa | 7 kg |
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Typ ładowania | Od przodu |
| Kolor produktu | Biały |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Wbudowany wyświetlacz | LED |
| Typ kontroli | Pokrętło, przyciski |
Moc
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa wydajności energetycznej | B |
| Pobór wody na cykl | 43 l |
| Zużycie energii na 100 cykli | 51 kWh |
Cechy
| Blokada rodzicielska (panelu sterowania) | Tak |
| Zabezpieczenie przed zalaniem | Wewnętrzne |
| Równomierne rozłożenie ładunku | Tak |
| Wskaźnik przebiegu programu | Tak |
| Kontrola piany | Tak |
| Automatyka wagowa | Tak |
| Blokada przedwczesnego otwarcia drzwi | Tak |
| Automatyka prania | Tak |
| Regulacja prędkości wirowania | Tak |
| Opóźnienie startu | Tak |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Funkcje dodatkowe | Prasowanie wstępne, start/pauza, wybór rodzaju plam, wybór stopnia zabrudzenia |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Wysokość produktu | 850 mm |
| Głębokość produktu | 500 mm |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1840753 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie próbuj samodzielnie naprawiać ani otwierać obudowy, może to grozić porażeniem prądem. |
| Ostrzeżenia | Trzymaj urządzenie z dala od źródeł wody, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Zawsze używaj urządzenia zgodnie z instrukcjami, aby zapobiec ryzyku uszkodzenia lub pożaru. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].